Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Dom Horskej Služby - Jasná Demänovská Dolina. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Jasná - Chopok může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Dom Horskej Služby - Jasná Demänovská Dolina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Jasné - Chopok dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Dom Horskej Služby - Jasná

Demänovská Dolina
Demänovská Dolina 309, 031 01 Demänovská Dolina, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Dom Horskej Služby - Jasná se nachází pod sjezdovkou Biela Púť v centru lyžařského střediska Jasná ležící v Demänovské dolině a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Pokoje jsou jednoduše zařízené a jejich součástí je umyvadlo i výhled na hory. Společná koupelna je přístupná z chodby a k dispozici je také kompletně vybavená společná kuchyň. V bezprostřední blízkosti budovy najdete celou řadu nejrůznějších restaurací a navštěvovat můžete také wellness centra okolních hotelů včetně jejich bazénů. Na autobusové nádraží Jasná je to 600 metrů a 1,2 km dělí penzion od středu Demänovské doliny. Dom Horskej Služby stojí 4 km od Demänovské jeskyně.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Dom Horskej Služby - Jasná Demänovská Dolina